Super User

Super User

بیمار ر.م
28 ارديبهشت 1400

کشیدن دندان بعد از تعویض دریچه‌های قلبی و سابقه سکته مغزی

 

بیمار خانم ۵۸ ساله با سابقه جراحی تعویض ۳ دریچه قلبی و سابقه سکته مغزی stroke و مصرف وارفارین، با خونریزی فعال حدود یک هفته بعد از کشیدن دندان به مطب دکتر علی‌بیگی مراجعه نمود. یکی از مشکلات دندانپزشکی در بیماران قلبی، ریسک خونریزی است. دکتر مهدی علی‌بیگی، جراح و دندانپزشک، بدون نیاز به قطع وارفارین مبتنی بر روش‌های علمی اقدام به درمان این بیماران کرده است. در این روش نیازی به متوقف کردن و یا تغییر دوز وارفارین قبل از جراحی دهان و دندان، مانند کشیدن دندان، نخواهد بود.

 

مشاهده ویدیو در سایت آپارات

 

 

 

دندانپزشکی بعد از تعویض دریچه آئورت
28 ارديبهشت 1400

بیمار مصرف کننده وارفارین با تعویض دریچه آئورت

 

یکی از مشکلات دندانپزشکی در بیماران قلبی، ریسک خونریزی است. دکتر مهدی علی‌بیگی، جراح و دندانپزشک، بدون نیاز به قطع وارفارین مبتنی بر روش‌های علمی اقدام به درمان این بیماران کرده است. در این روش نیازی به متوقف کردن و یا تغییر دوز وارفارین قبل از جراحی دهان و دندان، مانند کشیدن دندان، نخواهد بود. در این ویدیو یکی دیگر از جراحی‌های موفقیت آمیز دکتر علی‌بیگی از زبان بیمار مصرف کننده وارفارین با تعویض دریچه آئورت شرح داده شده است.

 

لینک دانلود از آپارات

بیمار ا.ب
28 ارديبهشت 1400

دندانپزشکی بدون قطع وارفارین

 

یکی از مشکلات دندانپزشکی در بیماران قلبی، ریسک خونریزی است. دکتر مهدی علی‌بیگی، جراح و دندانپزشک، بدون نیاز به قطع وارفارین مبتنی بر روش‌های علمی اقدام به درمان این بیماران کرده است. در این روش نیازی به متوقف کردن و یا تغییر دوز وارفارین قبل از جراحی دهان و دندان، مانند کشیدن دندان، نخواهد بود. در این ویدیو یکی دیگر از جراحی‌های موفقیت از زبان همسر بیمار شرح داده شده است.

 

لینک ویدیو در آپارات

 

 

 

 

بیمار ب.س
28 ارديبهشت 1400

بیمار ب.س

 

بیمار مصرف کننده وارفارین با سابقه جراحی دریچه قلبی یکی از مشکلات دندانپزشکی در بیماران قلبی ریسک خونریزی است. دکتر مهدی علی‌بیگی، جراح و دندانپزشک، بدون نیاز به قطع وارفارین مبتنی بر روش‌های علمی اقدام به درمان این بیماران کرده است. در این ویدیو یکی دیگر از جراحی‌های موفقیت آمیز دکتر علی بیگی از زبان بیمار مصرف کننده وارفارین با سابقه جراحی دریچه قلب شرح داده شده است.

 

 

لینک ویدیو در سایت آپارات

 

500

دندانپزشکی بیمار قلبی و رفع فوری خونریزی دهان
28 ارديبهشت 1400

دندانپزشکی بیمار قلبی و رفع فوری خونریزی دهان

 

در این ویدیو توضیحات یک بیمار قلبی در رابطه با کشیدن دندان خود بدون خونریزی و قطع وارفارین توسط دکتر مهدی علی بیگی آورده شده است . یکی از مشکلات دندانپزشکی در بیماران قلبی ریسک خونریزی است. دکتر مهدی علی‌بیگی، جراح و دندانپزشک، بدون نیاز به قطع وارفارین مبتنی بر روش‌های علمی اقدام به درمان این بیماران کرده است. شما می‌توانید با عضویت در کانال و مشاهده سایر ویدیو‌ها از نظرات دیگر بیماران مطلع شوید.

 

 

 لینک ویدیو در سایت آپارات

 

دکتر مهدی علی بیگی

تماس با ما

دکتر مهدی علی بیگی

 

تهران، ضلع شمال شرقی پل سید خندان، جنب بیمارستان رسالت، ساختمان ۲۴ واحد ۴

 

تلفن: ۰۲۱۲۲۸۹۰۶۵۳

 

تلفن: ۰۲۱۲۲۸۹۹۱۷۸